Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web
Slovensky vyhladavac BEST.SK
Novinky


 


Dnes 10:26
Real Madrid sa dnes obrátil na nemecký tým Hamburger SV s ponukou na prestup holandského stredopoliara Rafaela Van der Vaarta. 

Real núka za prestup 6 miliónov eur. Vedenie Realu považuje túto sumu za primeranú, keďže van der Vaart môže budúce leto vďaka klauzule v zmluve, platnej do 30. júla 2010, v prípade dobrej ponuky odísť z Hamburgu za odstupné 1,5 milióna eur.

Kompetentní z Hamburgu predpokladajú, že rokovania oboch strán by mohli pokračovať o dva týždne v Londýne, kde sa oba kluby stretnú na "Emirates Cupe". Transferové obdobie sa končí 31. augusta.


 

Včera 12:11
Prezident madridského gigantu Ramón Calderón sa rozdol upresniť niektoré informácie ktoré koľujú v médiách. Poprel, že by sa Real Madrid zaujímal o barcelonského útočníka Samuela Eto´a a vyjasnil situáciu ohľadom prestupu Cristiana Ronalda.

Novinári na Pyrenejskom polostrove hovoria o tom, že by Calderón opäť rád videl vo svojich radách Samuela Eto´a. "Žiaden Prípad Eto´o neexistuje. Je jasné že by Barcelona nepredala žiadneho hráča Realu Madrid," pripomenul rivalitu medzi oboma klubmi.
Taktiež dodal, že sa nechystajú žiadne veľké posili ale keď nejakých hráčov kúpia, bude ich málo a budú to naozaj dobré posily.

V kauze "Ronaldo" povedal : "V tejto záležitosti nemáme ako pokročiť, musíme iba čakať. Teraz sme iba diváci - pasívny pozorovatelia situácie."
Cristiano Ronaldo sa momentálne zotavuje zo zranenia a R. Calderón si je vedomý že situácia uviazla na mŕtvom bode. Jediný kto môže celú situáciu pohnúť dopredu je samotný Ronaldo...


 

Včera 9:12
Dnes ráno podpísal Bernd Schuster nový jednoročný kontrakt s Realom Madrid

Nemecký tréner bude zarábať celkovo 3 milióny eur ročne, čo je o polovicu viac ako v minulej sezóne, kedy zarábal 1.5 miliónov eur. Podpisom novej zmluvy sa vyšvihol medzi najlepšie platených trénerov španielskej Primery Divisón. Novou zmluvou sa Bernd Schuster ale nedotiahne na bývalého kouča madridčanov Fabia Capella, ktorý vo svojej poslednej sezóne zarábal 4-5 miliónov eur.
22.7. 13:53
Viceprezident AC Miláno Adriano Galliani zverejnil, že sa Real Madrid zaujíma o Brazílskeho záložníka Kaká

Real Madrid chcel získať hviezdu Manchestru United Crisitana Ronalda ale neuspeli. Preto sa začal "biely balet" zaujímať o Kaká, o ktorého mali záujem už v minulosti. Galliani prezradil, že bol na Abramovičovej lodi kde sa chcel dohodnúť na príchode Ševčenka do AC a naopak odchode Kaká do FC Chelsea ale na nicom sa nedohodli. Galliani tiež povedal: "Na druhej strane môžem povedať, že nás opäť kontaktoval Real Madrid. Napriek tomu my Kaká nikdy nepustíme aj keby mal Madrid zaplatiť 300 miliónov eur. O jeho odchode budeme uvažovať až keď si to sám hráč bude priať," dodal viceprezident AC Miláno.


 
TOPlist
Vytvorené službou WebLahko.sk  |  Nahlásiť protiprávny obsah!  |   Mapa stránok